Cijela BiH tuguje zbog nogometaša (23) koji je preminuo nakon prometne nesreće

Mladi nogometaš Anes Vojniković (23) preminuo je od posljedica prometne nesreće koja se dogodila prije nekoliko dana u mjestu Oštra Luka na autocesti koja povezuje Prijedor i Sanski Most.

Mladi Vojniković je nakon nesreće prebačen u Sveučilišni klinički centar Republike Srpske u Banjoj Luci, ali doktori mu, nažalost, nisu mogli pomoći. Nakon tragične vijesti, njegov klub OFK Brdo oglasio se emotivnom objavom, koju prenosimo u cijelosti.

“Teško je pisati ove riječi. Mislili smo da nam se to nikad ne može dogoditi. Uzdrmani ogromnim bolom i tugom većom od Mataruškog Brda, moramo priznati da nisi više među nama. Bože dragi, znamo da ga ispraćamo na bolji svijet, ali teško je ne pustiti suzu za djetetom koje je imalo dom i na Vedrom Polju. Tuga se do neba proteže u obitelji Anesa Vojnikovića. Kako im je, samo oni znaju. Mi iz OFK Brda smo tu da kažemo kako nisu sami i da smo s njima u najtežim danima njihovog života. Rengin, vidimo se na nekom drugom stadionu, u nekoj drugoj ligi”, stoji u objavi kluba.

0 Komentara
Najviše ocjenjeni
Najnoviji Najstariji

NAJNOVIJE!

NE PROPUSTITE!