Dječak koji je obolio od raka imao je samo jednu želju, 15.000 bajkera ju je ispunilo

Dječak po imenu Kilian Sass iz sjeverne Njemačke, koji jako voli motore, dobio je dijagnozu terminalnog raka. Njegovi roditelji su putem interneta zamolili jednu malu uslugu – može li nekoliko motorista proći pored njihove kuće kako bi ga razveselili?

Što se dogodilo nakon toga?

Očekivali su da će se na događaju pojaviti oko 30-40 bajkera, ali nakon što je objava podijeljena, bajkeri su stigli iz cijele Njemačke, pa čak i iz drugih zemalja.

Nevjerojatan val dobrote… gotovo 15.000 motorista iz Njemačke i šire odazvalo se i stvorilo ogromnu moto-paradu samo za njega! 🏍️💙

Zamislite tutnjavu svih tih motora, more motora koje donosi osmijehe i nadu hrabrom malom dječaku koji vodi najtežu bitku u svom životu.

Ovaj dirljiv događaj, koji se dogodio u srpnju 2021., donio je Kilianu trenutak neizmjerne sreće i postao je široko podijeljena priča o ljudskom suosjećanju i jedinstvu.

Killian je preminuo tri tjedna nakon što mu je ispunjena posljednja želja. Neka Bog blagoslovi sve ove ljude koji su mu odlučili uljepšati posljednje dane života.

4 KOMENTARI

4 Komentara
Najviše ocjenjeni
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Marica Šafran
2 sati prije

Prekrasno do bola

DUNJA
2 sati prije

DIVNO JE OVO BILO VIDJETI. VELIKO POSTOVANJE OVIH LJUDI PREMA DJECAKU
NEKA SU ZIVI I ZDRAVI SVI KOJI SU DOSLI.

Monika
2 sati prije

Boze dragi zao mi je da je Kilian preminuo tako mlad vozidjecace Motor po Nebeskim putevima ljubim a Roditeljima iskreno saucesce

nediljko
4 sati prije

svaka čast za ovako nešto

NAJNOVIJE!

NE PROPUSTITE!