Užasna tragedija potresla je grad Auburn u američkoj saveznoj državi Washington, gdje je sedmogodišnja Hazel Bryant preminula od posljedica naleta automobila dok se igrala ispred kuće.
Nesreća se dogodila samo tjedan dana prije nego što je djevojčica trebala proslaviti svoj 8. rođendan sa sestrom blizankom.
Kobnoga dana, Hazel se igrala na ulici prateći mlaz vode dok je njezin otac Heath čistio prilaz visokotlačnim čistačem. U tom trenutku, susjed je automobilom kretao unatrag sa svojeg prilaza. Prema riječima majke Heather, nitko nije vidio točan trenutak udara, no čini se da su djevojčica i vozilo ušli u isti prostor u isto vrijeme. Otac je, nakon dojave susjeda, odmah započeo reanimaciju do dolaska hitne pomoći.
Malena je Hazel helikopterom hitno prevezena u bolnicu u Seattleu, gdje su se liječnici dva dana borili za njezin život, ali ozljede su bile preteške. Lokalna policija potvrdila je da se radi o nesretnom slučaju bez elemenata nemara ili utjecaja opijata.
Obiteljski prijatelji pokrenuli su kampanju na platformi GoFundMe kako bi pomogli s troškovima liječenja i sprovoda, prikupivši više od sto dvadeset dvije tisuće dolara.
Prijatelji opisuju Hazel kao kreativnu, avanturistički nastrojenu djevojčicu koja je bila pravi „snop svjetlosti” i obožavala glumu. Nakon ovog strašnog gubitka, roditelji stradale djevojčice apeliraju na sve vozače da ugrade kamere za vožnju unatrag i posvete dodatnih nekoliko sekundi provjeri okoline prije kretanja. Nekoliko trenutaka opreza može spasiti nečiji život. Pomolimo se za njih!











Počivaj u miru Božjem anđele mali