U trenucima kada se društvo suočava s neshvatljivim nasiljem, svjedočanstva vjere postaju jedini izvor istinske utjehe.
Cheryl Minter, majka 41-godišnje Stephanie Minter koja je nedavno tragično ubijena na autobusnoj stanici u Virginiji, doživjela je nesvakidašnji susret s mirom koji nadilazi svaki razum.
Stephanie je usmrtio 32-godišnji Abdul Jalloh, strani državljanin s poviješću od preko 30 uhićenja, što je izazvalo opravdani gnjev javnosti zbog propusta pravosudnog sustava. No, dok su mediji brujali o političkim previranjima, Cheryl je u ponedjeljak otvorila kćerinu Bibliju i pronašla poruku koju joj je Stephanie ostavila za Božić 2024. godine.
„Riječ Božja sama je po sebi dar“, napisala je Stephanie u Bibliji koju joj je majka poklonila, „ali ove godine je posebno značajna jer moja majka zna moju ljubav prema Gospodinu i kako mi bojanje i vođenje dnevnika pomaže u emocionalnoj stabilnosti. Gospode, hvala Ti što se brineš za mene, što me štitiš, voliš i daješ mi milost u trenucima kada mi je najpotrebnija.“
Cheryl opisuje svoju kćer kao najljubazniju osobu koju je poznavala, ženu koja je gotovo napamet znala polovicu Biblije i uvijek imala osmijeh na licu, čak i u teškim trenucima.
Iako njezina majka priznaje da su mnogi zakazali u zaštiti njezine kćeri, Stephaniena poruka služi kao podsjetnik da Bog nikada ne ostavlja svoju djecu samu, čak ni u najmračnijim dolinama.
Ova poruka mira bila je Stephanien posljednji dar svijetu – podsjetnik da sve svoje brige bacimo na Njega. Dok se pravni sustav bori s osiguravanjem pravde, Božja Riječ nastavlja pružati zaštitu i mir onima koji su ostali iza njezine prerane smrti.











Eto pravde. Da u svetu vlada Božja ljubav, svi zakoni bi bili suvišni.