Prava drama odigrala se sinoć u Temišvaru, kada su majka (36) i njezina osmogodišnja kći pale s terase stambene zgrade.
Pad s velike visine završio je na krovu objekta za odlaganje smeća, a čudom – obje su preživjele. Istraga je u tijeku, a policija pokušava utvrditi radi li se o pokušaju samoubojstva ili o nesretnom slučaju.
Dojava je stigla nešto prije 20 sati. Očevici su ispričali da su prvo čuli stravičan udarac, a zatim i povike. „Oko 19.45 smo čuli jak tresak, kao eksploziju. Pogledali smo kroz prozor i odmah pozvali policiju“, rekli su mještani.
Spasilačke ekipe brzo su stigle na lice mjesta. Majka i dijete bile su pri svijesti te su odmah zbrinute i prevezene u bolnicu. Prema prvim informacijama, nisu zadobile teže ozljede, no njihovo točno zdravstveno stanje još nije poznato.
Policija zasad ne otkriva s kojeg kata su pale, ali istražuje sve okolnosti. Posebna pažnja posvećuje se mogućnosti da je riječ o pokušaju samoubojstva s djetetom, što bi tragediju učinilo još potresnijom.
Stanovnici zgrade su još u šoku. „Ne znamo što se točno dogodilo, ali zahvalni smo što su obje žive. Nadamo se da će biti dobro“, rekli su.
Istina će biti poznata nakon dovršetka policijske istrage. Pomolimo se za njihov oporavak!