Novi Pazar zavijen u crno: Mlada djevojka preminula na maturalcu

Novi Pazar zavijen je u crno nakon vijesti o iznenadnoj smrti sedamnaestogodišnje učenice gimnazije tijekom školskog putovanja u Italiji.

Prema pisanju Tutinskih novina, tragedija se dogodila uslijed puknuća trbušne aorte, ozbiljnog medicinskog stanja koje je, unatoč brzoj reakciji i pokušajima pružanja pomoći, imalo koban ishod.

U školi su najavili komemoraciju u čast preminule djevojke, koju su prijatelji, nastavnici i poznanici opisali kao vedru, inteligentnu i omiljenu osobu. Njena pozitivna energija i utjecaj na okolinu ostavili su neizbrisiv trag u školskoj zajednici.

Ova tužna vijest otvorila je i šira pitanja o zdravstvenoj sigurnosti učenika tijekom organiziranih školskih putovanja u inozemstvo. Na društvenim mrežama već se vode rasprave o preventivnim mjerama i hitnoj medicinskoj podršci u sličnim situacijama.

0 Komentara
Najviše ocjenjeni
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare

NAJNOVIJE