Vozač autobusa uočio da se jedna torba pomiče: Šokirao se kad ju je otvorio

Vozač međugradskog autobusa koji je vozio prema sjeveru Novog Zelanda primijetio je nešto neobično tijekom predviđenog zaustavljanja na kolodvoru u Kaiwaki – jednoj od torbi iz prtljažnog prostora činilo se da se pomiče. Zabrinut, odlučio je provjeriti sadržaj.

Kada je otvorio kofer, zatekao je prizor koji nikada neće zaboraviti – unutar torbe nalazila se dvogodišnja djevojčica.

„Dijete je bilo živo, jako pregrijano, ali naizgled bez vanjskih ozljeda“, izjavio je detektiv inspektor Simon Harrison. Djevojčica je odmah prevezena u bolnicu na detaljan liječnički pregled, a o slučaju je obaviješteno i Ministarstvo za djecu Oranga Tamariki.

Osumnjičena je 27-godišnja žena, putnica autobusa, u čijoj je prtljazi dijete pronađeno. Policija ju je uhitila pod sumnjom na zlostavljanje i teško zanemarivanje djeteta, a detektiv Harrison je naglasio kako su moguće i dodatne optužbe.

Torba s djetetom bila je smještena u donjem odjeljku autobusa, zajedno s ostalom prtljagom. Nitko od putnika nije primijetio ništa neobično do trenutka kad se vozaču učinilo da se kofer pomiče.

Ovaj događaj nas podsjeća koliko je važno da kao društvo, ali i kao vjernici, budemo budni čuvari najranjivijih. Isus nas poziva da “pustimo djecu k njemu” i da ih zaštitimo od svakog zla. Molimo za djevojčicu, za njeno potpuno iscjeljenje – i za duhovno obraćenje onih koji su joj naudili.

1 KOMENTAR

1 Komentar
Najviše ocjenjeni
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Radadvamlada
1 mjesec prije

Nju treba zatvoriti u torbu da nema zraka i da se koprca…gadura od žene.😡

NAJNOVIJE!

NE PROPUSTITE!