Vrata su se srušila na dječaka (5) u vrtiću, preminuo je na mjestu

Petogodišnji dječak poginuo je u strašnoj nesreći koja se dogodila u vrtiću, kada su na njega pala vrata.

Nesreća se dogodila jučer oko 10 sati u vrtiću “Adlerküken” u ulici Adlergestell. Novine Tagesspiegel prve su izvijestile o incidentu.

Policija i bolničari pozvani su u berlinski vrtić. Pronašli su dijete koje je doživjelo nesreću. Ali bilo je prekasno da bi se dijete spasilo.

Glasnogovornik policije je izjavio da je dijete udario “teški predmet”. Nisu dati daljnji detalji.

Hitna pomoć pozvan je u vrtić oko 11 sati, rekao je glasnogovornik policije u razgovoru za medije.

Unatoč hitnim naporima reanimacije, oni nisu bili uspješni, navode njemački mediji. Dob i spol djeteta također trenutno nisu poznati.

Potrebno je utvrditi je li tehnički kvar uzrok nesreće. Detektivi iz Odjela kriminalističkih istraga osigurali su dokaze, ispitali svjedoke i sada pokušavaju rekonstruirati što se dogodilo.

0 Komentara
Najviše ocjenjeni
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare

NAJNOVIJE!

NE PROPUSTITE!