Glavni trener NBA momčadi Boston Celtics, Joe Mazzulla, nedavno se pojavio u podcastu Dominican Friars’ Godsplaining s voditeljem o. Joseph-Anthonyjem Kressom, O.P.
U polusatnom razgovoru, Mazzulla i o. Kress raspravljali su o mnogim temama, uključujući Mazzullin katolički odgoj i ulogu vjere u njegovom životu, a na poseban način molitve krunice.
Pred kraj podcasta, Joe Mazzulla je iznenadio slušatelje neočekivanom izjavom kako želi postati trajni đakon u Katoličkoj Crkvi, prenosi ChurchPop.
Na pitanje voditelja „Što biste rekli da je vaš sljedeći profesionalni cilj?“, Mazzulla je odgovorio: „Upravo sam stekao uvjete da postanem đakon, što sam oduvijek želio. Eto. Razmišljao sam o tome.“
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Otac Kress je za EWTN rekao da nije očekivao ovakav odgovor od Mazzulle.
„Kad sam postavio pitanje, očekivao sam da će u svome odgovoru spomenuti osvajanje još jednog prvenstva ili izraziti nadu u osvajanje olimpijskog zlata“, rekao je otac Kress. „Ono što nisam očekivao jest da će izraziti nadu za vječnom nagradom… biti zaređen za đakona u Katoličkoj Crkvi.“










