Prava drama, slična filmskom trileru, odigrala se u subotu navečer u okolici Obrenovca.
Dok je cijelo susjedstvo spavalo, policijske patrole su naizmjenično jurile kroz noć u potrazi za pet nestalih osoba.
Sve je počelo jezivom informacijom koja je stigla do hitne službe: majka s četvero male djece nestala je iz kuće bez traga! S obzirom na to da se radi o ranjivim kategorijama i velikom broju djece, policija nije gubila ni sekunde. Za samo nekoliko minuta područje oko Obrenovca bilo je pod opsadom policijskih snaga.
Potraga je završila pronalaskom majke i male djece, ali ono što su policajci pronašli nije bio sretan kraj, već početak otkrivanja obiteljskog pakla. Vidno potresena i u strahu, žena je istražiteljima otvorila dušu i otkrila razlog svog nestanka.
„Morala sam ih spasiti!“ – bile su riječi koje su odjekivale tijekom istrage. Nesretna žena priznala je da nije nestala, već da je pobjegla glavom bez obzira kako bi zaštitila svoju djecu i sebe od nasilnog supruga.
Čim je istina izašla na vidjelo, reakcija vlasti bila je beskompromisna. Po nalogu tužiteljstva, policija je locirala i odmah pritvorila supruga. On je iza rešetaka, dok su majka i četvero djece sada na sigurnom, pod nadzorom stručnih službi.
Ovaj slučaj još je jednom podsjetio na jezivu stvarnost obiteljskog nasilja koje se često krije iza zatvorenih vrata.










