Hollywoodski glumac Nicolas Cage doživio je neobičan i zastrašujući incident na setu novog filma The Carpenter’s Son u Grčkoj, piše Newgreektv.
Riječ je o kontroverznom hororu koji na provokativan način prikazuje biblijsku priču o Isusu Kristu. Upravo tijekom snimanja scena u špilji, glumac je, prema riječima svjedoka, izgovarao rečenice kojima se izruguje Isusu.
U tom trenutku dogodilo se nešto nevjerojatno – glumca je napao roj divljih pčela, zbog čega je produkcija bila prisiljena prekinuti snimanje i premjestiti set.
Ovaj bizaran događaj potaknuo je mnoge na razmišljanje. U Bibliji čitamo: “Bog se ne da izrugivati” (Galaćanima 6,7). Ruganje Onome koji je umro za naše spasenje nije bezazleno. Bog ponekad dopusti događaje koji nam jasno pokažu da sveto ne smije biti predmet ismijavanja.
Mnogi su u ovom incidentu vidjeli simboličnu opomenu – da svijet koji pokušava izvrnuti Kristovu poruku i pretvoriti je u zabavu zapravo otvara vrata duhovnim i životnim posljedicama. Pčele su možda djelovale kao prirodna slučajnost, ali poruka je jasna: ne igraj se s onim što je Božje.
Kao kršćani, pozvani smo moliti za one koji ne poznaju Krista i koji Ga ismijavaju. Umjesto osude, molimo da i Nicolas Cage doživi susret s pravim Isusom – ne onim iz horor filma, nego živim Spasiteljem koji jedini daje oproštenje i život vječni.
Isus se ne da izrugivati! On je Kralj kraljeva i Gospodar gospodara, a pred Njegovim će se imenom jednom prignuti svako koljeno.
Udarila slava u glavu pa misli može i preko granice. Bedak bogataški, a ovamo glumio u onaj Left Behind i ništa iz toga nije naučio. Plitkoumnik. Samo je sebi za sud nakupio.
Бог вели изборот ви е даден од мене дали ќе верувате во мене.НЕМОРАТЕ ДА ВЕРУВАТЕ ВО МЕНЕ НО НЕГОВОРЕТЕ ПРОТИВ МЕНЕ .БИ РЕКЛА ДОРЕКТЕН НАПАД ВРЗ СВЕТОСТА НА ЖИВИОТ БОГ И ПРИРОДАТА НЕГОВА ИСПРАТИ ДОРЕКТЕН ОДГОВОР.ЕДЕН ГЛУМЕЦ ВЕЌЕ СЕ ИМА ОБЕСЕНО ПОСЛЕ СНИМАЈНЕТО НА ФИЛМ ЗА ИСУС .