Sukob na krštenju djeteta: Muž žestoko nasrnuo na ženu

U talijanskom gradu Caivano dogodio se šokantan incident tijekom krštenja djevojčice, koji je umjesto radosti završio nasiljem i policijskom intervencijom.

Prema riječima svjedoka, muž je nasrnuo na svoju suprugu, a u sve se umiješao i njezin otac kako bi zaštitio kćer. „Bježite, netko će poginuti“, povikala je osoba koja je u panici pozvala policiju.

Nakon dolaska u hotel gdje se održavala proslava, policajci su zatekli muškarca kako se žestoko svađa s tastom. Ni tada se nije zaustavio, nego je nastavio prijetiti supruzi. „Kunem se da ću zapaliti i tebe i tvog oca večeras“, urlao je dok su ga policajci privodili.

VIDI OVO: Trebaju li kršćani krstiti malu djecu?

Dan koji je trebao biti svečan i sretan za obitelj pretvorio se u tragediju obilježenu nasiljem. Na mjesto događaja pozvana je i Hitna pomoć, koja je pomogla supruzi.

Žena je odmah prijavila obiteljsko nasilje, naglasivši da ovo nije prvi put da se suprug tako ponaša. Prema policijskim podacima, on je i ranije bio privođen zbog nasilja, pijanstva i narušavanja javnog reda i mira.

Umjesto dana za pamćenje, krštenje se pretvorilo u bolno iskustvo koje je još jednom otvorilo pitanje ozbiljnosti obiteljskog nasilja.

1 KOMENTAR

1 Komentar
Najviše ocjenjeni
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Mika
4 sati prije

Što se događa iza zatvorenih vrata možemo samo misliti. Bez ljubavi i poštovanja! To nevino biće u crkvi napadnuto i majku koja ga drži! Djelo nečastivog!

NAJNOVIJE!

NE PROPUSTITE!